O nas

Corona Nieruchomości to biuro nieruchomości, które z sukcesem działa na rynku od 2011 roku.

Mamy za sobą kilkaset transakcji, tyle samo zadowolonych Klientów, nasza wiedza i doświadczenie gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zaufały nam setki osób, wielu spośród nich to nasi stali Klienci, którym pomagamy inwestować i zarabiać na nieruchomościach. Jesteśmy dumni z tego, że to grono stale się powiększa, a do stałych Klientów każdego dnia dołączają nowi.

Oznacza to, że nasze nadrzędne wartości takie jak uczciwość, rzetelność i zaangażowanie są gwarancją profesjonalnego wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Oferowana przez nas usługa pośrednictwa jest kompleksowa, co oznacza, że nasz klient uzyskuje wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Dzięki współpracy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami finansowymi oferujemy naszym Klientom usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, pomagamy w identyfikacji nieruchomości, przeprowadzamy audyt ich stanu prawnego, świadczymy usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz doradztwa w procesie pozyskiwania środków na finansowanie danej inwestycji.